internet download manager full

İnternet Download Manager v6.42 Build 10 Türkçe


İnternet Download Manager, bir dosya indirme programıdır. Oldukça sade ve basit bir arayüzü vardır. Türkçe olmak üzere birçok dilde kullanabilirsiniz. Programın kısa adı IDM'dir. Program internet hızınızı sonuna kadar kullanır. Tarayıcı üzerinden yapılan indirmelere oranla çok daha iyi verim alırsınız. Bunun yanı sıra turbobit, uploaded ya da benzeri dosya paylaşım sitelerinde premium hesabınız bulunuyorsa ara ekranlarla uğraşmayıp program indirme işlemini sizin için otomatik yapar.
Winamp PRO full turkce indir

Winamp PRO 5.666 Build 3516 Final


Winamp, Nullsoft tarafından geliştirilmiş bir medya oynatıcısıdır. İlk olarak 1997'de piyasaya sürüldü ve Windows için en popüler medya oynatıcılarından biri haline geldi. Winamp, MP3, AAC, OGG ve WAV dahil olmak üzere çeşitli ses biçimlerini çalabilir. Ayrıca video dosyalarını da çalabilir.Kullanımı kolay bir arayüze sahiptir. Ana pencere, çalınan şarkının adını, sanatçısını ve albümünü gösterir. Ayrıca bir oynatma çubuğu, bir ses seviyesi denetimi ve bir tekrar düğmesi vardır. Winamp ayrıca bir ekolayzır ve bir ses spektrum analizörü içerir.çok özelleştirilebilir bir oynatıcıdır. Kullanıcılar, görünümlerini değiştirmek için farklı görünümler ve eklentiler indirebilir. Winamp ayrıca, şarkıları otomatik olarak çalmak için çalma listeleri oluşturmak için kullanılabilir.
K-Lite Codec Pack Mega indir

K-Lite Codec Pack Mega v17.8.0


K-Lite Codec Pack, Windows işletim sistemi için ses ve video dosyalarını oynatmak için gerekli olan kodekleri içeren bir pakettir. Codec'ler, ses ve video verilerini sıkıştırmak ve açmak için kullanılan yazılımlardır. Birçok farklı ses ve video formatı mevcuttur ve her formatın kendi kodeği vardır. K-Lite Codec Pack, en yaygın ses ve video formatlarının kodeklerini içerir, bu sayede bilgisayarınızda herhangi bir formatı oynatabilirsiniz.
GOM Player turkce son surum full indir

Gom Player v2.3.93 Türkçe (Win/MAC)


GOM Player, Gretech tarafından geliştirilmiş ücretsiz bir medya oynatıcı programıdır. 2003 yılında piyasaya sürülen GOM Player, Windows ve macOS işletim sisteminde çalışır ve çok çeşitli video ve ses formatlarını oynatabilme özelliğine sahiptir. Kullanımı çok kolay pratik bir media player dır.
rufus iso yazdirma programi indir

Rufus 4.1.2045


Rufus, Windows için ücretsiz ve açık kaynaklı bir taşınabilir uygulamadır. USB flash sürücüleri biçimlendirmek ve önyüklenebilir USB bellekler oluşturmak için kullanılabilir. Rufus, Windows 7'den Windows 11'e kadar tüm Windows sürümlerini destekler ve Linux dağıtımlarının yanı sıra diğer işletim sistemlerini de destekler.
CCleaner final full indir

CCleaner 6.00.9727 Türkçe


CCleaner, bu program ile bilgisayarınızı hızlandırabilir, optimize edebilir, gizliliğinizi arttırabilirsiniz. Yazılımın kullanımı son derece kolay olup, Türkçe dahil çoklu dil desteği ile gelmekte. Peki CCleaner ile neler yapabilirsiniz? Bilgisayarınızda bulunan tarayıcıların (Microsoft Edge, Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera vb.) çerezlerini, geçmiş kayıtlarını iki tıklama ile silebilir, windows başlangıçta açılan uygulamaları yönetebilir, windowsun kullanmadığı geçici dosyaları, artık dosyaları tespit edebilir ve silebilirsiniz.
VLC Media Player turkce final indir

VLC Media Player v3.0.18 Türkçe


VLC Media Player, bir video ve ses oynatma programıdır. Sade, basit ve Türkçe dil desteği ile gelir. DVD, Ses CD, VCD veya popüler videoları sorunsuz olarak oynatabilmektedir. Günümüzde popüler olan MPEG-2, DivX, H.264, MKV, WebM, WMV, MP3 gibi formatlar ve codecler için ek bir codec kurmadan oynatma işlemleri yapabilirsiniz. Yurdum tabiri ile açamadığı dosya yok diyebiliriz. İçerdiği dahili codecler sayesinde sizi codec arama zahmetinden kurtarır. Videoları, ağ akışlarını, stream yayınları, kameraları yada benzeri içerikleri rahatlıkla izleyebilirsiniz.
DAEMON Tools full indir

DAEMON Tools Lite 11.0.0.1908 Türkçe


DAEMON Tools Lite, dünyanın en çok kullanılan sanal CD/DVD sürücü emülatörüdür. Daemon Tools'u kullanarak bir CD veya DVD dosyasını bilgisayarınıza klonlayabilir yada klonlanmış olan bir dijital kopyayı bilgisayarınıza fiziksel şekilde bağlıymış gibi gösterip kullanabilirsiniz.