Testere boxset indir

Testere | Tüm Seri | Türkçe Dublaj


Testere , Avustralyalı film yapımcıları James Wan ve Leigh Whannell tarafından yaratılan, dokuz uzun metrajlı film ve ek medyadan oluşan bir korku serisidir. İlk sekiz film öncelikle kurgusal seri katil John "Jigsaw" Kramer'in etrafında dönüyor, dokuzuncu film bir taklitçi katilin etrafında dönerken önceki filmlerle devamlılık sağlıyor. John Kramer, Testere'de kısaca tanıtıldı ve Testere II ve sonraki filmlerde daha ayrıntılı olarak geliştirildi. Kurbanlarını doğrudan öldürmek yerine, fiziksel veya psikolojik işkence yoluyla yaşama isteklerini test etmek için “testler” veya “oyunlar” dediği durumlarda onları tuzağa düşürür, hayatta kalırlarsa “rehabilite edileceklerine” inanır. Kramer Testere III'te öldürülmesine rağmen, filmler onun ölümünden sonra özellikle çırakları (taklitleri) üzerindeki etkisine odaklanmaya ve karakterini geçmişe dönüşlerle yayımlamaya devam etti.
X-Men boxset indir

X-Men | Tüm Seri | Türkçe Dublaj


X-Men, Cyclops. Jean Grey.Storm..... Onlar ve daha bir çoğu Children Of Atom (Atom Çocukları) idi; herbiri biribirinden farklı genetik mutasyonlar ve bu mutasyonların kendilerine kazandırdığı insan üstü güçlerle doğmuştu. Ne yazık ki insanoğlu anlamadığı şeyden korkmaktadır ve bu mutantlar kendilerini binbir türlü kötülükten korudukları toplum tarafından dışlanmışlardır. Önyargı ve nefretle dolu bir dünyada, insanlar farklılıkları kabullenememekte ve birer ucube olarak gördükleri mutantları kendilerine karşı birer tehdit olarak görmektedirler. Böyle düşünenlerin başında Senator Kelly gelmektedir. Dünya üzerindeki en güçlü telepatik yeteneklere sahip insan olan Prof. Charles Xavier insanlarla mutantların bir arada barış içinde yaşayabileceğine inanmaktadır ve X-MEN adı altına bir çok mutantı etrafında toplar. Onun yardımıyla bir çok mutant güçlerini kontrol etmeyi ve insanlığın faydasına olacak şekilde kullanmayı öğrenmişlerdir. Kendlerinden korkan bir dünyayı korumak için savaşmaktadırlar.
Niloya ucretsiz indir izle

Niloya - 2022


Niloya, ve en yakın arkadaşları her zaman bir süper gibi olmaya özenirler. Ve bu yüzden de sık sık en sevdikleri oyun olan süper kahramancılık oyununu oynarlar. O gün de yine kendilerine basit kostümler ve makyajlar yapmış, köyde koşuşturarak bu oyunu oynamaktadırlar. Tüm gün boyunca çevrede ve doğada gördükleri her şeye karşı, bir kahraman gözüyle bakarak kurtarmaya çalışırlar. Kimi zaman bir hayvana, kimi zaman da ailelerine yardım ederek keyifle koşuşturup dururlar.